Üsküdar   Anasayfa

İstanbul Üsküdar Diyetisyenleri

Üsküdar Diyetisyen Eda Kufacı

 

En iyi Üsküdar Diyetisyen Eda Kufacı

Ben Diyetisyen Eda KUFACI. 1995 yılı İstanbul doğumluyum. İlk,orta ve lise öğrenimimi İstanbul’da tamamladım. 2018 yılında Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü 2. Olarak bitirdim. Eğitimim süresince Ege Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji-Endokrin-Nefroloji-Nöroloji-Kalp ve Damar Cerrahisi-Dahiliye-Pediatri-Toplu Beslenme ve Gaziemir Toplum Sağlığı Merkezi’nde staj yaptım.Staj yaparken aktif olarakta ayakta ve serviste yatan hastalar için de diyetler düzenledim. Daha sonra İstanbul’a ailemin yanına döndüm. İş tecrübesi olarak B-fit Ferahevler,B-fit Kartal Soğanlık,Aslı Beauty Güzellik Merkezi’nde diyetisyen olarak ve B-fit Kozyatağı’nda hem diyetisyen hem antrenör olarak çalıştım. Çağımız teknoloji çağı ve çoğu insan diyetisyene gitmeye fırsat bulamadığı için şu an online diyet hizmeti vermekteyim.
Mesleğimi seçmemdeki en büyük etken kendi sağlığımın kilo fazlalığım yüzünden tehlikeye girmesiydi. “Terzi kendi söküğünü dikemez” tezini çürüttüm ve sağlıklı beslenme hem 10 kilo verdim hem de sağlığıma kavuştum. Kendine güvenen,mesleğini en iyi ve güncel şekilde sürdürmek için sürekli araştıran,okuyan biriyim.Mutfakta yeni ve sağlıklı tarifler denemek bana terapi gibi geliyor. Güleryüzlü,çalışkan,konuşmayı seven,hırslı bir karakterim var. Amacım insanlardaki ‘DİYET’ algısını yıkıp ‘SÜRDÜRÜLEBİLİR SAĞLIKLI BESLENMEYİ’ alışkanlık haline getirmek. Sonuçta siz ne verirseniz vücudunuza onun karşılığını alırsınız.

KATILDIĞI SEMİNERLER&KURSLAR&EĞİTİMLER
-BIA ve Antropometrik Vücut Analizi Yöntemleri Eğitim Programı
-Klinik Nütrisyon Temel Eğitimi
-Futbolcu Beslenmesi Sempozyumu
-ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
-Toplumsal Farkındalık ve Bilinçlendirme Etkinlikleri Programı
-İleri Yaşta Kronik Hastalıklarda Nütrisyon Sempozyumu

Hizmet Verdiğim Alanlar:
-Kilo alma & Kilo verme
-Gebelikte Beslenme
-Ergen Beslenmesi
-Yetişkin Hastalıkları ve Beslenmesi
-Sporcu Beslenmesi
-Kurum Beslenmesi

İletişim: 0534 356 75 44
E-mail: eda_hfe@hotmail.com

 

 

 

Facebook diyetisyenler grubumuza katılırsanız mutlu oluruz.

TUDK -Türkiye Diyetisyenler Kulübü
Herkese Açık grup · 29 üye
Gruba Katıl
http://www.diyetisyenleristanbul.com ve http://www.diyetisyenrandevual.com siteslerinin , Diyetisyen üyelerinin oluşturduğu bir grup.Grubumuza herkes katılabilir,sağlıklı yaşayıp, kilo verip fazla kiloların sebep olduğu, Şeker hastalığı, tansiyon, karaciğer yağlanması gibi  birçok rahatsızklıktan uzaklaşabilirsiniz.

 

 

  

 

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.


 

 


 

Sitemizde bulunan Yazılarımız  bilgilendirme amaçlıdır.
 Tedavi için  Doktorunuza ve diyetisyeninize başvurunuz.


MERKEZ OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul   
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

Üsküdar  iyi , başarılı , profesyonel diyetisyen tavsiye , randevu, sıralama, belediyesi, hastanesi, Doğancılar özel uzman diyetisyen önerileri