Üsküdar   Anasayfa

İstanbul Üsküdar Diyetisyenleri

Diyetisyen Emel Ağgürbüz -Üsküdar

Diyetisyen Üsküdar kanser beslenme

 

 

 

Merhaba ben Diyetisyen Emel Ağgürbüz, 1994 Kahramanmaraş doğumluyum. Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi’nde ortaöğretimimi tamamladıktan sonra; 2014-2018 yılları arasında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Lisans tezimi “Kanserde Beslenmenin Etkileri ve Hastalıklarla Beslenmenin İlişkisi” üzerine yaptım. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi, İstinye Devlet Hastanesi, Fransız Lape Hastanesi, Süleymaniye Kadın Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çevre Hastanesi ve daha bir çok kurumda stajyer diyetisyen olarak görev aldım. Şuan da halihazırda Slimfit ve diğer bir özel şirkette yönetici diyetisyen olarak çalışmaktayım.
Bireyler fizyolojik ve psikolojik olarak birbirinden farklıdır. Bu sebeple her diyet de kişiye özel olmalıdır. Çalışmalarımda bunu gözeterek danışanlarımla işbirliği içerisinde çalışmaktayım.

 

Email:  emelaggurbuz@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Facebook diyetisyenler grubumuza katılırsanız mutlu oluruz.

TUDK -Türkiye Diyetisyenler Kulübü
Herkese Açık grup · 29 üye
Gruba Katıl
http://www.diyetisyenleristanbul.com ve http://www.diyetisyenrandevual.com siteslerinin , Diyetisyen üyelerinin oluşturduğu bir grup.Grubumuza herkes katılabilir,sağlıklı yaşayıp, kilo verip fazla kiloların sebep olduğu, Şeker hastalığı, tansiyon, karaciğer yağlanması gibi  birçok rahatsızklıktan uzaklaşabilirsiniz.

 

 

  

 

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.


 

 


 

Sitemizde bulunan Yazılarımız  bilgilendirme amaçlıdır.
 Tedavi için  Doktorunuza ve diyetisyeninize başvurunuz.


MERKES OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul   
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

Üsküdar diyetisyen tavsiye ,kanser ve beslenme diyetisyen  randevu, sıralama, belediyesi, hastanesi, Doğancılar özel uzman diyetisyen önerileri