Üsküdar   Anasayfa

İstanbul Medipol üniversitesi mezunu diyetisyen Merve Akay

  Üsküdar Diyetisyen  Merve Akay

Diyetisyen randevu ve bilgi tel-whatsapp: 0541-3112121

 

Merhaba ben Diyetisyen Merve AKAY.

İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunuyum. Bir çok bölümde, çeşitli hastanelerde, Medipol grubu hastanelerinde, eğitim araştıra hastanelerinde çalıştım.

Bu süre zarfındaa en çok ilgimi çeken anne ve çocuk beslenmesi oldu. Beslenme anne karnında başlayıp ölene kadar devam eden bir süreç. Bu süreç o kadar önemli ki sağlığımız ve yaşam kalitemiz buna bağlı. Gebe bir annenin beslenmesi bebeğin gelişimi için çok önemli ki çocuğun ilerdeki hayatını ve sağlığını etkileyebiliyor.Bu nedenle gebelik beslenmesi ve diyetleri hem çok sevdiğim hem de çok önem verdiğim bir konu. Yetişkinlik dönemi alışkanlıklarının şekillendiği çocukluk dönemi de son derece önemli. Sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanan çocuklar yetiştirmek istiyorsak bu döneme oldukça dikkat etmeliyiz.

Hastalıklar beslenmemizi tamamen değiştirecek yönde süregelebiliyor.Bu nedenle her hastalığın kendine özgü beslenme biçimi var.Hastamın hayatını kolaylaştıraca şekilde hastalığına uygun bir beslenme programı hazırlayıp onu takip ediyorum. Özellikle diyabet hastaları diyetlerine uydukları sürece diyabet iyileşebiliyor.

Kilo alma ve kilo verme hastaları da benim için oldukça önemli.Burda dikkat ettiğim nokta hayatlarına kolaylıkla adapte edebilecekleri zorlanmadan kolay temin edebilecekleri besinlerle onlara özel bir beslenme planı oluşturmak.Bu nedenle sabit sıkıcı diyet listeleri yerine sürekli revize ettiğim listeler kullanıyorum ve sıkı bir şekilde takibini yapıyorum.Çok güzel sonuçlar alıyorum.

İnandığınız sürece ne gitmeyecek kilo vardır ne iyileşmeyecek hastalık. Yeter ki inanın. Benimle birlikte bu yolculuğa hazır mısınız ?

Sağlıkla kalın.

Diyetisyen randevusu için Tel- whatsapp:  0541- 311 2121

 

Diyetisyen randevu  formu

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.


 

 


 

 

Sitemizde bulunan Yazılarımız  bilgilendirme amaçlıdır.
 Tedavi için  Doktorunuza ve diyetisyeninize başvurunuz.


MERKEZ OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul   

Emzirme danışmanı istanbul
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

Üsküdar diyetisyen tavsiye , randevu, sıralama, belediyesi, hastanesi, Doğancılar özel uzman diyetisyen önerileri