Üsküdar   Anasayfa

İstanbul Üsküdar Diyetisyenleri

Diyetisyen Merve Kızıl - Üsküdar

üsküdar diyabet ve obezite merkezi iletişim

Merhaba ben Diyetisyen MERVE KIZIL.

15 yaşımdayken diyetisyenle tanıştım ve zayıflamak için bir diyetisyenin desteğini aldım. Yaşadığım bu süreç bana çok şey öğretti ve küçük yaşlarda sağlıklı beslenmenin hayatımı nasıl da güzelleştirdiğini gördüm. Bu mesleği seçmemde de en büyük etken bu olmuştur.

Peki bu zamana kadar neler yaptım kısaca özetleyeyim:

Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 yılında mezun olarak lisans eğitimimi tamamladım. Lisans tezimi paketli ürünlerin besin öğesi içeriklerinin incelenmesi üzerine yaptım (KEK, GOFRET VE BİSKÜVİLERİN ETİKET BİLGİLERİNE GÖRE BESİN ÖĞESİ İÇERİKLERİ: PİYASA TARAMASI). Eğitim hayatım süresince Gazi Üniversitesi Hastanesinin çocuk, yetişkin ve diyabet polikliniklerinde, Bilkent Üniversitesinde,  Vitamin Diyet kliniğinde, çeşitli catering firmalarında ve eğitim kurumlarında stajyer diyetisyen olarak bulundum. Bu süre zarfında çeşitli seminerlere, konferanslara ve kurslara katılarak kendimi mesleğimde geliştirmeyi hedefledim ve geliştirmeye de devam etmekteyim.  Ayrıca obezite üzerine birçok araştırma yaparak obezitenin tedavisinde ve bariatrik cerrahi konusunda seminerler verdim. Mezun olduktan sonra bir yemek firmasında yönetici diyetisyen olarak çalıştım. Şuan mesleğime online diyet hizmetiyle devam etmekteyim. 

Aslında biz diyetisyenlerin ilk amacı sizlere sağlıklı beslenmeyi öğreterek “YAŞAM DEĞİŞİKLİĞİ” sağlamaktır. Bu sürecin sonunda ne kadar mutlu bir hayata sahip olacağınızı bildiğim ve yaşadığım için severek bu işi yapmaya devam edeceğim. Sizin yapmanız gereken şey ise bizlere güvenerek başlamak istemeniz. Sonrası mı? Onu birlikte göreceğiz.

 

E-posta:  kizillmerve@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook diyetisyenler grubumuza katılırsanız mutlu oluruz.

TUDK -Türkiye Diyetisyenler Kulübü
Herkese Açık grup · 29 üye
Gruba Katıl
http://www.diyetisyenleristanbul.com ve http://www.diyetisyenrandevual.com siteslerinin , Diyetisyen üyelerinin oluşturduğu bir grup.Grubumuza herkes katılabilir,sağlıklı yaşayıp, kilo verip fazla kiloların sebep olduğu, Şeker hastalığı, tansiyon, karaciğer yağlanması gibi  birçok rahatsızklıktan uzaklaşabilirsiniz.

 

 

  

 

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.


 

 


 

Sitemizde bulunan Yazılarımız  bilgilendirme amaçlıdır.
 Tedavi için  Doktorunuza ve diyetisyeninize başvurunuz.


MERKES OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul   
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

Üsküdar diyetisyen tavsiye ,kanser ve beslenme diyetisyen  randevu, üsküdar diyabet ve obezite merkezi iletişim sıralama, belediyesi, hastanesi, Doğancılar özel uzman diyetisyen önerileri