Bağcılar Anasayfa

İstanbul Bağcılar Diyetisyenleri  

DİYETİSYEN TUĞBA KORKMAZ

 

Bağcılar en iyi Diyetisyen Tuğba Korkmaz

Diyetisyen Tuğba KORKMAZ
E-mail : dyttugbakorkmaz@gmail.com
Kırklareli Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2018 yılında mezun oldum.Eğitimim süresince çeşitli kurumlarda staj yapma ve tecrübe edinme imkanı buldum.İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi , Kırklareli Devlet Hastanesi , Kırklareli Huzurevi ve Lüleburgaz Devlet Hastanesi’nde stajlarımı tamamladım. Lisans tezimi ‘Normal Kiloda ve Obez Bireylerde Gıda Bağımlılığı Durumu ve Obezite İlişkisi’ üzerine yaptım.
Eğitim hayatım boyunca ve sonrasında alanımdaki güncel gelişmeleri takip etmeye, araştırma yapmaya ve birçok alanda seminer ve konferansa katılmaya özellikle dikkat ettim ve ediyorum.
Mesleğini severek yapan bir diyetisyen olarak bu alanda amacım ; sürdürülebilir diyet planını ve sağlıklı beslenmeyi akademik bilgiler ışığında danışanlarıma aktarabilmek ve bireylerde farkındalık oluşturarak yaşam kalitesini arttırmak.
Mesleki ilgi alanlarım : Kilo Yönetimi (Zayıflama ve Kilo Alma), Kişiye Özgü Diyet Programları, Gebelik ve Emziklilik Dönemlerinde Beslenme, Anne-Çocuk Beslenmesi, Adolesanlarda Ağırlık Yönetimi, Diyabette Tıbbi Beslenme Tedavisi, Kalp-Damar Hastalıklarında Beslenme Tedavisi, Hipertansiyon ve Karaciğer Hastalıklarında Beslenme Tedavisi, Gıda Bağımlılığı
Katıldığım Seminer ve Konferanslar :
İstanbul Beslenme ve Diyetetik Zirvesi -2019 : Sporcu Beslenmesi
İstanbul Beslenme ve Diyetetik Zirvesi -2019 : Onkolojide Beslenme
Klinik Beslenme Günleri III -2018 : Enteral ve Parenteral Beslenme
İstanbul Beslenme ve Diyetetik Semineri – 2018 : Güncel Bilgilerle Gerçek Detoks
İstanbul Beslenme ve Diyetetik Semineri - 2018 : İrritabl Bağırsak Sendromu ve FODMAP Diyeti

 

 

   

Diyetisyen randevu talep formu

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.


 

 
MERKES OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul   
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

.