Üsküdar   Anasayfa

İstanbul Üsküdar Diyetisyenleri

Diyetisyen Tuğba Kumaş- Üsküdar

Diyetisyen  tavsiye Üsküdar Anadolu yakası

 

Dyt. Tuğba KUMAŞ

Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü 2016 mezunuyum.

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Pendik Ana ve Çocuk Sağlığı Merkezi ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nde staj yaptım. Staj hayatım boyunca zayıflama ve hastalıklara yönelik beslenme tedavisi üzerine poliklinikte görev aldım. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde staj yaptığım dönemde Diyabet Merkezi’nde görev alarak diyabetli hastalarla yakından ilgilenme ve kendimi geliştirme fırsatı buldum. Servislerde çocuk, yetişkin ve kanser hastalarına yönelik yatan hasta takibi yaparak beslenme programlarını düzenledim.

Şu anda zayıflama, kilo alma, metabolik hastalıklara karşı beslenme, gebelik takibi, gebelik sonrası beslenme, sporcu beslenmesi, çocuk beslenmesi üzerine Hekimler Tıp Merkezi’nde aktif olarak 2,5 yıldır görev almaktayım.

Aynı zamanda Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Yüksek Lisans öğrencisiyim. Diyet yapabilme ve zayıflama üzerinde psikolojinin çok etkili olduğu düşüncesindeyim. Buna yönelik duygusal beslenme üzerine yüksek lisans tezi hazırlamaktayım. Bu konuda danışanlarımı daha iyi anlayabilmek ve stres gibi duygusal anlarda da diyet yapılabileceğini aşılamak en büyük hedeflerim arasındadır.

 

Email: tgbakms@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook diyetisyenler grubumuza katılırsanız mutlu oluruz.

TUDK -Türkiye Diyetisyenler Kulübü
Herkese Açık grup · 29 üye
Gruba Katıl
http://www.diyetisyenleristanbul.com ve http://www.diyetisyenrandevual.com siteslerinin , Diyetisyen üyelerinin oluşturduğu bir grup.Grubumuza herkes katılabilir,sağlıklı yaşayıp, kilo verip fazla kiloların sebep olduğu, Şeker hastalığı, tansiyon, karaciğer yağlanması gibi  birçok rahatsızklıktan uzaklaşabilirsiniz.

 

 

  

 

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.


 

 


 

Sitemizde bulunan Yazılarımız  bilgilendirme amaçlıdır.
 Tedavi için  Doktorunuza ve diyetisyeninize başvurunuz.


MERKES OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul 

Emzirme danışmanı istanbul emzirme danışmanı  
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

Üsküdar diyetisyen tavsiye , Hekimler tıp merkezi randevu, sıralama, belediyesi, hastanesi, Doğancılar özel uzman diyetisyen önerileri